TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

Prambanan OÜ-st ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates toote Omniva pakiautomaati, Itella SmartPost pakiautomaati või Eesti Posti postkontorisse saabumise teate kättesaamisest. Toote tagastamiseks võta meiega ühendust e-posti aadressil liliputieesti@gmail.com või telefoni teel (+372 569 70215). Tagastamiskulu jääb Sinu kanda.

Toode peab olema postitatud Omniva pakiautomaadi, Itella SmartPost pakiautomaadi või postkontori vahendusel Prambanan OÜ aadressile nimetatud tähtaja jooksul. Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle 14 tööpäeva jooksul alates toote tagastamisest.

Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord:
Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Prambanan OÜ-st või toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Prambanan OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. 
Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Prambanan OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest, kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Prambanan OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

Ümbervahetamise erisused:

GARANTII JA NÕUETELE MITTEVASTAVA TOOTE TAGASTAMINE

Toodete nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Sul õigus nõuda toodete asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toodete vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastavad tooted Prambanan OÜ kulul.  

Prambanan OÜ tasub Sinu arvelduskontole (raha tagastatakse samale pangakontole, millelt toimus tasumine) tagastatud toote maksumuse ja transpordikulud (nii esialgse kui ka tagasisaatmise) 7-14 tööpäeva jooksul alates kauba tagasisaamise päevast. 

Kaebus saada kirjalikult või e-postiga aadressile liliputieesti@gmail.com viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. 

Kaebusesse märgi:

Prambanan OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.