Liliputi.ee

Meist

Kontakt
liliputieesti@gmail.com    Meie pood asub Telliskivi 57, 2. korrus, Tallinn
+ 372 569 70 215        E, K, R, L: 11.30-16.30

Kvaliteet, funktsioon ja disain

Müüme Ungari firma Liliputi poolt toodetud kvaliteetseid nahast papusid lastele, ergonoomilisi kandekotte (kõhukotte), kandelinu, lapsekandmise 3 ühes jopesid, mähkimisaluseid ja muud vajalikku lastevanematele.

Liliputi eesmärk on teha lapse ja Sinu igapäevaelu lihtsamaks ja meeldivamaks. Kõik tooted on valmistatud kvaliteetsetest ning lapse tervisest hoolivatest materjalidest. Kandekotid ja -linad, lapsekandmise 3 ühes joped ja mähkimisalused on tehtud Liliputi enda disaini põhjal või koostöös andekate noorte disaineritega. Liliputi tooted valmistatakse võimalusel alati käsitsi,pürgides täiuslikkuseni igas aspektis ning vastates nii loojate kui ostjate kõrgetele ootustele.

Sina ja su laps

Liliputi pakub lahendusi igapäevaseks eluks, mis on turvalised lapsele ja Sinule, arendavad kiindumussuhet ja toetavad lapse füüsilist ning vaimset arengut.

Meile on tähtis

Liliputi tooteid toodetakse väikeses pereettevõttes Lääne-Ungaris Örsegi Rahvuspargi alal. Ostes Liliputi tooteid, toetad Sa kohalikke naisi, kellele Liliputi annab võimaluse ennast teostada ning elatist teenida. Samuti toetad Sa lapsekandmise ja lähedastele inimsuhetele tugineva kasvatuse põhimõtteid, lootes, et see viib humaansema ja igati tervema ning harmoonilisema maailmani.

KUIDAS OSTA

Kaardi või Paypal kontoga makstes

Kui soovid maksta kaardiga või Paypal kontoga, vali meie e-poes endale sobivad tooted ja suurused ning lisa need korvi. Kaardiga maksmiseks ei pea Sul olema Paypali kontot ning Sa ei pea seda maksmise käigus ka endale looma. Soovides maksta kaardiga, vali kaardiga maksmise võimalus, täida lüngad oma kaardi andmetega ning kinnita ost. Nii lihtne see ongi.

Ülekandega makstes

Kui soovid maksta ülekandega, esita tellimus e-posti (liliputieesti@gmail.com) või telefoni (+372 569 70215) teel. Saadame Sulle arve e-posti peale, mille põhjal saad teha ülekande. Ülekande selgitusse lisa oma nimi või arve number.

Isiklikult kohale tulles

Ette kokkulepitud ajal saad lisaks meie Telliskivi 57 asuvale poele tulla toodetega tutvuma ja neid ostma ka Kudu 4a aadressile Tallinnas. Aja kokkuleppimiseks võta meiega ühendust e-posti (liliputieesti@gmail.com) või telefoni (+372 569 70215) teel.

Kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamiseks saad valida Omniva (2.99 eur) või Itella (2.89 eur) pakiautomaadi, postkontori (3.79 eur) või võid kaubale ise Kudu 4a aadressile ette kokkulepitud ajal järele tulla. Sinule kõige sobilikum Omniva või Itella pakiautomaat kirjuta ostu sooritades märkustesse. Üle 130-euroste pakkide kohale toimetamine on tasuta.

Shipping within Europe - we ship to all European countries based on agreement with you. Shipping cost varies depending on country. Contact us by e-mail (liliputieesti@gmail.com) or phone (+372 569 70215) to determine the exact shipping cost.

Kontakt

Võta meiega julgelt ühendust, kui soovid rohkem küsida. Kõiki tooteid saab ette kokkulepitud ajal vaatamas, proovimas ja ostmas käia. Loodame, et leiad meie poest midagi, mis teeb Sind rõõmsamaks.

liliputieesti@gmail.com                                         Prambanan OÜ
+ 372 569 70 215                                                   IBAN: EE377700771001756653
Kudu 4a                                                                     Registrikood: 12921780