Liliputist

Liliputi on Ungari firma, mis toodab kvaliteetseid nahast papusid lastele, ergonoomilisi kandekotte (kõhukotte), kandelinu, lapsekandmise 3 ühes jopesid, mähkimisaluseid ja muud vajalikku lastevanematele. 

Liliputi eesmärk on teha lapse ja Sinu igapäevaelu lihtsamaks ja meeldivamaks. Kõik tooted on valmistatud kvaliteetsetest ning lapse tervisest hoolivatest materjalidest. Kandekotid ja -linad, lapsekandmise 3 ühes joped ja mähkimisalused on tehtud Liliputi enda disaini põhjal või koostöös andekate noorte disaineritega.

Liliputi tooted valmistatakse võimalusel alati käsitsi,pürgides täiuslikkuseni igas aspektis ning vastates nii loojate kui ostjate kõrgetele ootustele.

Liliputi pakub lahendusi igapäevaseks eluks, mis on turvalised lapsele ja Sinule, arendavad kiindumussuhet ja toetavad lapse füüsilist ning vaimset arengut.

Liliputi tooteid toodetakse väikeses pereettevõttes Lääne-Ungaris Örsegi Rahvuspargi alal. Ostes Liliputi tooteid, toetad Sa kohalikke naisi, kellele Liliputi annab võimaluse ennast teostada ning elatist teenida. Samuti toetad Sa lapsekandmise ja lähedastele inimsuhetele tugineva kasvatuse põhimõtteid, lootes, et see viib humaansema ja igati tervema ning harmoonilisema maailmani.

Liliputi kandelina kangas on pehme, sile – võiks öelda et isegi veidi nagu siidine, meeldiv ka palja naha vastas ja hea meelega seod sinna sisse õrna beebit

Berit Piho

Lifeatlucky13 blog

Meist

Merit

Liliputi Eesti

Mina olen Merit ja mina olen Liliputi Eesti. Liliputi Eesti on väike firma suure sooviga muuta Eesti lapsekandmise ja barefoot jalatsite maailm rikkalikumaks ja kirevamaks. Mul on selleks mitmed abilised: minu kolm põnni, kes õpetasid mind armastama ja hindama Liliputi tooteid, minu mees, kes uskus, et see on võimalik ja kes aitab numbritel silma peal hoida ja Memme.ee, kellega koos saime teoks teha unistuste poe. Teeme seda kõike suure armastusega ja lootuses, et ka Sina avastad enda jaoks lähedusel tugineva kasvatuse.

Tule meile külla

Meie Memme.ee-ga kahasse pood on üks ääretult tore koht, kus saab käia paljajalu, mängida puidust mänguasjadega, imetada, mähkmeid vahetada ja niisama lõõgastuda. Tule kindlasti meile külla!

Pood

Telliskivi 57, 2. korrus, Tallinn

Pood avatud

E, K, R, L

10.30-15.30

Kokkuleppel saab kauba kätte ka

Kudu 4a, Kakumäel

Kontakt

Hoia ennast kursis meie uudiste ja pakkumistega