Meie sõber Liliputi rõngaslina

Kirjutas Julija.

Olen olnud aktiivne lapsekandja juba pikemat aega ja pole kunagi väga puudust tundnud rõngaslinast, kuni praeguseni!

Lapsel (1 a 7k: 11 kg) hetkel selline faas, kus ta tahab olla süles (puusal) aga mitte linas ega kotis. Lisaks sellele tahab ta kord maha, siis sülle, siis jälle maha, siis sülle…
Teate küll, kui „tore“ kogu see majandus on, kui pead paralleelselt lükkama vanema lapse ratast, vaatama, et koer tee peale ei jookseks ja käes veel raske poekott, sest läksid poodi piima ostma ja seal olid Laada Päevad; ja kuna Sa kunagi endale midagi ei luba ja see 3 liitrine öko pesugeel on täpselt see, mida Sul just täna vaja on…


Igatahes… Rõngaslina on olnud täiega save! Kusjuures, olen rõngasilnasid ka enne proovida saanud ja olen ise kootud lina ja rõngaste abil nö rõngaslina teinud, aga alati olen alla andnud, sest isegi sissekantud linaga on pingutamine olnud tõeline õudusunenägu! Olin enda jaoks rõngaslina sisuliselt maha kandnud, kuni otsustasin seda jälle proovida Liliputi avatud uste päeval.

Liliputi rõngaslina kootud lina kandelina Liliputi Eesti

Ütlen kohe, minu arvamus rõngaslinast muutus 180 kraadi! Esimese hooga šokeeris mind Liliputi rõngaslina pehmus, mis on siiani üks pehmemaid linu, mida ma olen katsunud (siia kõrvutaks Pure Baby Love linad, mis on pehmuse kõrgeim klass) ja kui sidumiseks läks, üllatas mind selle lina jooks. Pingutamine oli üllatavalt kerge (üllatav just selle pärast, et eelnevad kogemused teiste rõngaslinadega olid pigem negatiivsed) ja minu 11 kg beebsu oli väga rahul. Tegelikult tekkis probleem, kui pidin lina tagasi andma, sest laps kiskus seda endale ümber tagasi ja protesteeris tugevalt sellest välja tulemise vastu. Ma olin armunud!

Liliputi rngaslina kootud lina kandelina Liliputi Eesti
http://www.liliputi.ee

Liliputi rõngaslina on pehme, kerge kasutada ja mugav! Pikka terviserada rõngaslinaga ette ei võtaks, aga lühikesi käike lapsega, kes tahab süles olla, aga ei taha süles olla, on see hea kompromiss. Meie oleme väga rahul!
Aitäh

Liliputi!


Eelmine
Nippe lapsekandmisejope ostmiseks
Järgmine
Milline on hea kandekott?

Vastused puuduvad

Email again: