Ruutlina KKK

Meie juurest ja meie jutul on käinud palju erinevaid lapsevanemaid erinevate soovidega. Panime kokku mõned korduma kippuvad küsimused Liliputi ruutlina ehk Lili Tai kohta.
Kui keeruline on ruutlina siduda?
Tegelikult väga lihtne: vaata ise järgi videost:

Kui väikest beebit sellega kanda võib?
Kuna Lilitai paneeli saab teha kitsamaks, sobib see juba väiksele beebile, soovituslik kaalu ja pikkuse alampiir on 53 cm.

Kuidas õlapaelu sättima peaks?
Lilitai õlapaelad käivad mõnualt laiaks ja seega saab need jaotada ühtlaselt õlgadele, et toetuspind oleks laiem. Kindlasti tuleb vaadata, et õlapaelad liiga kaela vastu ei läheks, need peavad ikka ainult õlgadel olema.


Kuidas sobib Lilitai peenikese pihaga kandjale?
Kuna vöö ei ole liiga pikkade otsadega, ei jää need ka väiksemad kandjal "ette". Kuna ruutlinal pole n-ö piiri, kui palju saab pihavööd pingutada, mis väga peenikese pihaga kandjatel muudab hea kandevahendi leidmise keeruliseks, siis sobib see ideaalselt!

Kuidas kapuutsi kasutatakse?
Beebil, kes veel ise pead ei hoia, saab kapuutsi keerata kaela ja pead toetama. Kui beebi aga juba magab, siis saab kapuutsi siduda õlapaelte külge ja see toetab ta pead. Boonusena ei ole see nagu kandekoti kapuuts, mida vahel on küll hea eemaldada, kuid siis, kui seda vaja on, kipubki kuhugi mujale jäänud olema - kapuuts on kogu aeg ruutlina küljes.

Mis materjalist on see tehtud - kas ikka kannatab ka juba raskemat beebit?
Materjal on juba uuena (ei vaja sissekandmist) hästi pehme ja meeldiv. Koostiselt on see 100% orgaaniline puuvill) ehk sama mis Liliputi kootud pikad linadki. Kuna see on teemattoimelises koes, siis on see ka siiski parajalt toekas ja seetõttu ei ole ruutlina kasutusiga vaid pisikese beebi kandmiseaga piiratud.

Ei leidnud enda küsimust siit? Kirjuta ja küsi: liliputieesti@gmail.com või võta ühendust läbi meie facebook messengeri või Instagrami 
Eelmine
Milline on hea kandekott?
Järgmine
Kuidas riietuda lapsekandmisjopega? Klientide kogemused!

Vastused puuduvad

Email again: