Kuidas osta?

E-poest ostu tegemiseks vali välja tooted ning lisa need ostukorvi. Ostukorvis saad teha linnukese uudiskirjaga liitumise soovi kohta. Samal lehel võid valida ka kohe Paypal Checkouti, kui omad Paypali kontot ja Apple Pay makseviisi, kui soovid neid võimalusi kasutada.

Järgmisel lehel saad valida kohale toimetamise viisi. Kaubale saab järele tulla meie Telliskivi 57 poodi Tallinnas või ette kokkulepitud ajal Kudu 4a aadressile Tallinnas. Postiga saadame kaupa Itella Smartposti, DPD ja Omnivapakiautomaatidesse. Selleks täida väljad nagu näidatud. Oma aadressi asemel kirjuta pakiautomaadi nimi. Tallinna piires pakume ka sama päeva tarnet Ziticity abil. Selleks, et kaup jõuaks kohale samal päeval, tuleb tellimus teha enne kella 15. Ziticity teenust kasutades kirjuta tellimust tehes aadress, kuhu pakki soovid, mitte pakiautomaadi nimi. Pakid toimtatakse teie aadressile umbes kell 18. Valige aadress vastavalt sellele.

Transporditasu on sõltuvalt transpordifirmas 2.99-3.30 eur. Alates 139 eurosest ostust on Itella smartposti pakiautomaati tarne tasuta.

Maksmisviisidest saad kasutada ülekannet, turvatud kaardimakset, Paypal makset või Apple Pay makset.

Ja ongi kõik, paneme su kauba kiiresti teele!