Meist

Liliputi usub koos veedetud aega. Naeru. Otsaette tehtud musidesse. Õhtujuttudesse.

Aeglasesse elutemposse. Pikka perspektiivi. Kogukonda panustamisesse. 

Oma inimestesse. Loovusesse. Raskesse töösse.

Liliputi soov on edendada tervislikku lapsekandmist ning vanema ja lapse lähedust kõrge kvaliteediga lapsekandmisvahendite abil, mis on toodetud keskkonnasõbralikest materjalidest, kasutades kohalikul käsitööl põhinevat tootmistehnoloogiat. Kõike sellekes, et panustada rõõmsasse ja jätkusuutlikku tulevikku meie laste jaoks.

Liliputi tahab teha sinu igapäevaelu lastega natukene lihtsamaks. Kõik Liliputi tooted valmivad kõrge kvaliteediga lastesõbralikest materjalidest, enamus neist kannab GOTS sertifikaati. Paljusid Liliputi tooteid tehakse käsitsi, eesmärgiga tagada täiuslikkus tootmise igas faasis. Jätkusuutlikkus ja keskkonnakaitse on Liliputile olulised väärtused.

Liliputi Eesti usub suurtesse unistustesse ja väikestesse sammudesse.

Tahame muuta lapsekandmise ja paljajalujalatsite maailma Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes kirevamaks ja rikkalikumaks, tuues sulle Liliputi tooted, mis sobivad hästi meie kliimasse. Oleme siin, et teha lapsevanemlus sinu jaoks kergemaks ja lasta su lastel nautida looduslähedast ning vabadusest tulvil lapsepõlve. Teeme seda suure armastusega ja loodame, et ka sina avastad Liliputi imelise maailma.

Meie Telliskivi 57 pood Tallinnas on üks ääretult tore koht, kus saab käia paljajalu, mängida puidust mänguasjadega, imetada, mähkmeid vahetada ja niisama lõõgastuda. Tule kindlasti meile külla!

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.